Anasayfa Servis Bölgeleri Bilgi Bankası Müşteri Hattı İletişim
Fiyat Al
Halıfleks Yıkama

 Halıfleks ürünleri evlerin veya işyerlerin ısı yalıtımını sağlamaktadır. Bazı evlerde çocukların bulunmasından ötürü halıfleks döşetilmektedir yerlere. Yalnız bu halıfleksleri kaç kere yıkatıyor yada yıkıyorsunuz. Peki yıkadığınız halıfleksler sizce hijyenik birhale geliyor mu?

            Bu sorular bir çok bayanın kendisine sorması gereken sorulardır. Sonuçta yeni doğmuş bebeklerimiz yerlerde emekliyo rve ellerini her yere değiyor. Bakteri ve toz dolu halıfleksler yüzünden çocuğunuzun sağlığını tehlikeye atıyorsunuz. Bir çok bayan halıfleksleri kendileri yıkıyor ve sağlıklı olduğunu iddia ediyor. Aslında araştırmalara görekesinlikle makine ile yıkanmayan halı ve halıfleksler o kadar sağlıklı olmuyor.Tamamen bakterilerden arındıramıyorsunuz. Çocuğunuzun ve kendinizin sağlığını büyük tehlikeye atıyorsunuz.

            Halıfleks yıkama sistemleri kesinlikle çok önemlidir. Bu konu üzerinde çok durulmalıve iyi bir araştırma yapılmalıdır. Bizler sizlerin sağlığınızı tehlikeye atmadan ve çok kısa süre içerisinde halıflekslerinizi yıkayarak sizlere geri teslim ediyoruz. Tamamen hijyenik bir ortamda ve sağlıklı ürünlerimiz ile halıflekslerinizi yıkıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

          Halıfleks temizleme kesinlikle çokönemli bir şeydir. Halıfleksler yapısı gereğince içerisinde bakteri ve tozları çok fazla barındırmaktadır. Bunlardan arınması kesinlikle yüksek vakumlama gücüne sahip makinelerle olabilir. Biz sizlere yüksek vakumlama gücü makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

            Yıllardır bu sektörde bulunan firmamız hijyene ve kaliteye çok önem veren bir firmadır. Aynı zamanda deneyimli çalışanlarımız ile sizleri memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz. 

 
Hizmetlerimiz
Halı Yıkama
Halıfleks Yıkama
Overlok
Yorgan Yıkama
Tozalma
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Vizyon – Misyonumuz
Basın Odası
Anasayfa  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji