Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:335 Derince / Kocaeli

Halı Nasıl Yıkanır ve Aşamaları Nelerdir ?

14.11.2018
590
Halı Nasıl Yıkanır ve Aşamaları Nelerdir ?

Halı Nasıl Yıkanır ? Küçükler halı yıkama tam otomatik, işinde tecrübeli ve deneyimli elemanları ve kendi imalatı olan son teknoloji makineleriyle müşterilerine layık hizmet veren halı yıkama fabrikasıdır.

Küçükler halı yıkama servis araçlarıyla adresinizden alınan halılar, halı yıkama tesislerine getirilerek bir dizi işlemlerden geçirilir. Halılar araçlardan indirilirken yün, ipek, farklı iplik ve boya kullanılarak yapılmış özel halılar ile overlok yapılacak halılar ayrılarak uygun bölgelere yerleştirilir.

Son yıllarda da önem kazanan vakumlama yöntemi dediğimiz toz alma makinesinden geçirilir. Bu işlem sayesinde halılarınız da görmediğiniz kıl, tüy, saç vb. tozlardan arındırılır. Sonra tam otomatik halı yıkama makineleri kullanılarak halı yıkanır.

Yıkama işlemin de takiben durulanan halılar, sıkma makinelerin de kurutulur. Sıkma makinesinden kalan %10 nem ise kurutma odalarında doğal kurutma yöntemiyle kurutmaya bırakılır.

Son aşamada temizliği biten halılarda leke kontrolleri yapılarak, paketleme işlemlerini de tamamladıktan sonra teslim edilmeye hazır hale gelir ve siz değerli müşterilerimizi arayarak hangi zaman diliminde müsait olduğunuzu öğrenip halılarınızı teslim ederiz.

Halıların derinlemesine yıkanması için ise en az 6 ayda bir işinde uzman halı yıkama firmasına verilmesi gerekir.

İletişim Bilgilerimiz
0262 325 9 325 - 0262 223 6 700

Sosyal Medya Hesaplarımız :
Küçükler Halı Yıkama Facebook Sayfamız Küçükler Halı Yıkama İnstagram SayfamızKüçükler Halı Yıkama Youtube Kanalımız

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın